Provoz e-shopu zůstává i po 1.3. nepřerušen, kurýrní služby a výdejní místa nadále fungují, seznam výdejních míst Zásilkovny a Balíkovny České pošty je pravidelně aktualizován.

Nuxusní péče

 

 

Tak jako si stojíme za kvalitou všech produktů Nuxe, které Vám nabízíme, věnujeme velkou pozornost také zákaznickému servisu.

Co přesně tedy Nuxusní péče znamená?

  

Nuxusní péče:

  • Kvalifikované poradenství - samy Nuxe používáme, se všemi produkty máme jak přímou zkušenost, tak zkušenost prostřednictvím zpětných reakcí našich zákaznic.
  • K objednávce dostanete na požádání vzorky zdarma. Pokud máte zájem o konkrétní vzorek, stačí nám to napsat do poznámky. Pokud si nejste jistá konkrétním produktem, stačí nám napsat věkovou kategorii a typ pleti.

 

Nuxusní doprava:

  • Vše odesíláme v den objednávky - platí pro objednávky odeslané v pracovní den do 13 hod.
  • Skvělá cena dopravy - doprava kurýrem až k Vám domů za pouhých 89,-Kč. U objednávek od 2000,- doprava zcela zdarma. Nabízíme také přes 600 míst osobního odběru.
  • Žádné skryté poplatky, žádné balné.

 

Nuxusní reklamace:

  • Už jste někdy něco reklamovali a prodejce se k Vám choval o poznání hůře, než když jste nakupovala?

To se Vám u nás nestane. Pokud chcete zboží reklamovat, stačí se nám ozvat a my už vše zařídíme. Kurýr si zboží u Vás vyzvedne, samozřejmě na naše náklady, a Vám stačí jen počkat. Samy se Vám ozveme s výsledkem reklamace a zboží Vám opět na naše náklady zašleme.

 

Garance původu:

  • Všechny produkty, které nabízíme, odebíráme pouze od oficiální distribuce Nuxe v ČR. Všechny šarže evidujeme, stejně jako to děláme u léků, a jsme tak schopni garantovat originalitu každého produktu. Žádné levné falzifikáty, žádné zboží z velkoskladu z Polska, kde nikdo neví, jak dlouho a za jakých podmínek bylo skladováno.

 

Garance spokojenosti:

  • Možnost odstoupit od smlouvy u nás nemáte dva týdny, ale osm. Nemusíte se tak bát, že byste zboží nestihla vrátit v zákonné lhůtě.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.