Provoz e-shopu zůstává i po 1.3. nepřerušen, kurýrní služby a výdejní místa nadále fungují, seznam výdejních míst Zásilkovny a Balíkovny České pošty je pravidelně aktualizován.

Crème Fraîche de Beauté

 

NUXE CRÉME FRAICHE DE BEAUTÉ

Řada produktů Nuxe, francouzského výrobce luxusní přírodní kosmetiky, zaměřená na hydrataci pokožky, původně se schopností 24h hydratace a zklidnění pleti, nyní obohacená o výtažek z řas, poskytující 48h hydrataci a ochranu citlivé pleti před nepříznivými vlivy našeho prostředí. Díky novému složení se přípravek dostává až do spodních vrstev epidermu a chrání tak před negativním vlivem znečištěného ovzduší. 

Přípravky jsou tvořeny spojením rostlinných mlék a hi-tech výtažku z řas. Pokud jde o rostlinná mléka, nalezneme v Créme Fraiche de Beauté mléko z akácie, hrachu, zeleného čaje, mandle, ovsa, kokosu a sóji, přičemž tato mléka obsahují aktivní molekuly těchto rostlin a působí na pleť hydratačně a zanechávají pocit hebké pleti. Výtažkem z řas se rozumí výtažek z ruduchy z Baltského moře. Její molekuly získávají specifickým postupem extrakce vlastnosti podobné vlastnostem kyseliny hyaluronové a díky tomu navazují vodu přímo v pokožce. 

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.