Od 26.1.23 do 1.2.23 nebudeme schopni expedovat objednávky. Všechny objednávky přijaté v tomto období odešleme nejpozději ve čtvrtek 2.2.23. Ke všem objednávkám přijatým v tomto období získáte zdarma jako dárek sprchový gel Reve de Miel 100 ml.

Vánoční sady 2022 skladem

 

Již jsme naskladnili vánoční sady NUXE pro rok 2022!

Letošní rok pro nás NUXE připravilo více sad, než v předchozích letech, a každá si tak můžeme vybrat tu pravou.

Hlavní sady jsou ve znamení vůně Prodigieux, klasické vůně Prodigieux i novější vůně Prodigieux Florale. Obě sady také stejně jako v předchozích letech obsahují svíčku NUXE. Obě pak shodně obsahují velký olej, sprchový olej a parfém, v parfemaci Prodigieux nebo Prodigieux Florale.

NUXE sada Fragrance Mythique obsahuje parfém, sprchový olej Prodigieux a tělové mléko Prodigieux. Narozdíl od sady Collection Prodigieux neobsahuje svíčku a olej, ale parfém v této sadě má obsah 30ml, zatímco v ostatních sadách je poloviční. 

Sada Rose a l'Infini obsahuje olej Floral a dva produkty řady Very Rose, balzám na rty a micelární vodu.

Sada Les Iconiques obsahuje ikony značky NUXE, malý olej, hydratační krém Creme Fraiche a výživný balzám na rty řady Reve de Miel do zimních dnů.

Pro milovnice Bio produktů máme přichystanou sadu BIO - síla přírody. Obsahuje antioxidační sérum a micelární vodu.

S nákupem příliš neotálejte, jako každý rok máme k vánoční sady k prodeji pouze v omezeném množství. :)

Pokud byste chtěli pomoci s výběrem vhodné sady, neváhejte a obraťte se na nás, ať už přes telefon nebo e-mailem. Jsme tu pro Vás.