Objednávky nad 2000,- mají dopravu zdarma na pobočky Zásilkovny a Balíkovny. Objednávky nad 3000,- mají dopravu zdarma včetně kurýra GLS nebo Balíku do ruky České pošty.

GLS jako nový dopravce pro Vaše objednávky

 

Ode dneška mají naši zákazníci možnost zvolit si nového dopravce - kurýrní společnost GLS.

 

Doposud jsme využívali služeb společnosti DPD. Jednak jsme si ale všimli klesající úrovně jejich služeb. Nebylo výjimečné, že namísto doručení na adresu kurýr odvezl zásilku na odběrné místo, aniž by se na tom se zákazníkem domluvil. Také cena šla nepřiměřeně nahoru, kdy i když jsme dopravu částečně dotovali, byla cena pro zákazníky téměř 200 korun.

 

Protože doprava objednávek k zákazníkovi je součástí celkové kvality služeb e-shopu, museli jsme situaci řešit a vybrat nového dopravce. Nakonec jsme se rozhodli pro společnost GLS.

 

Vedli nás k tomu především následující důvody:

- společnost GLS bere ohledy na životní prostředí a v rámci programu Climate Protect se snaží o nejvyšší možnou udržitelnost vývoje, což je i naše priorita

- s kurýry GLS jsou lidé spokojeni. Vždy je to o konkrétním řidiči, ale všeobecně hodnotí zákazníci GLS jako jednoho z nejlepších dopravců.

- jsme schopni nabídnout u tohoto dopravce příznivou cenu

 

Budeme nyní pečlivě sledovat, jak jsou naši zákazníci s novým dopravcem spokojeni a budeme velmi rádi, pokud nám dáte vědět, jak doručení proběhlo a zda bylo jednání s kurýrem v pořádku.

 

Za tým Lékárníci online, Jitka